איפיון ועיצוב אתרים ומערכות

איפיון ועיצוב אתרים ומערכות
מה אנחנו מציעים?

איפון ועיצוב אתרים, מערכות ואפליקציות

איפיון ועיצוב אתרים ומערכות מורכבות, עיצוב אפליקציות, הם חלק מהשירותים שאנחנו מציעים, כדי להתחיל לבנות נכס דיגיטלי צריך להבין את המשמעות.

עיצוב ואיפיון אתר – אנחנו עוסקים בעיצוב אתרי ואתרי מסחר, שני הדברים משרתים מטרה שונה וחשוב להבין ולדעת מה המטרה כדי שיהיה אפשר למקד את האתר ללקוח המתאים.

עיצוב מערכות ואפליקציות – לרוב מערכת נועדו לשרת מטרה מסוימת לקהל לקוחות מסוים, הכרחי ביותר לדעת להכין את הקרקע בצורה נכונה לפני שמתחילים לפתח בכלל את המערכת. 

איפיון ועיצוב מערכות ואפליקציות 

חלק מתהליך הראשוני של בניית המערכת הוא שלב איפיון, כמו בכל דבר שנעשה, תכנון נכון יוביל לתוצאה הטובה ביותר, כאשר אנחנו מתחילים לעבוד אנחנו עוברים עם הלקוח על הצורך, עושים מחקר שוק, בודקים מי קהל היעד ומעבירים את זה לידי מבנה אתר ברמה הנמוכה, אפשר להתסכל על זה כמו אדריכל שנותן סרטוט שחור לבן לקבלן. המבנה הזה יכיל בתוכו את שכלול כל הנתונים שנאספו במחקרים הראשוניים ויתנו את השלד הראשוני של המערכת.
השלב השני הוא עיצוב האתר – בחירת פונטים, צבעים, ריווחים, תמונות וכדומה. כל זה כדי להשלים את החוויה ברגע שהלקוח משתמש במוצר שלנו (אם זה מערכת או אם זה אתר)

יש לנו ניסיון בתחום UI/UX אנחנו מלווים חברות ועסקים לשידרוג הנראות והחוויה שלה האתרים או המערכות שלהם. 

עיצוב ואיפיון אתרים
ואתרי מסחר

לאתרי מסחר ותדמית יש שימושים שונים, אתר תדמית לרובו הוא יהיה עם מטרה שיווקית אשר נרצה שהלקוח ישאיר פרטים או יצור קשר. אתר סחר המטרה העיקרית והחשובה ביותר היא שהלקוח ירכוש את המוצר. 
בעת עיצוב אתר סחר חשוב מאוד להבין מה הלקוח שלכם רוצה או מחפש, מה הנקודה שגרמה לו להיכנס לאתר שלכם ולחפש את המוצרים. לקוחות אשר מגיעים לאתר מבינים תוך כמה שניות בודדות אם הם רוצים לרכוש או לא. חשוב מאוד לגרום ללקוח להבין שהוא הגיע למקום הנכון.

 

יש לכם כבר רעיון לאתר או מערכת?
קדימה, אנחנו מחכים לשיתוף פעולה איתך

UI/UX

עיצוב ואיפיון אפליקציות 
אתרים  ומערכות