בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה
מה אנחנו מציעים?

בניית דפי נחיתה 

ניסיון עשיר בתחום בניית האתרים, מעל עשרות לקוחות שבנו ואחסנו איתנו את האתר של העסק שלהם. אנחנו מציעים את כל המכלול בכל מה שקשור לבניית אתרים ומלווים את הלקוחות שלנו כל הדרך עד לתוצאה הטובה ביותר. אנו רואים את האתר בתור נכס ובכך אנחנו מאמינים שאת הנכס שלכם צריך לשקף אתכם ואת מהות העסק שלכם.  

בניית דפי נחיתה,
 למה זה נועד?
ולמה צריך את זה?

דפי נחיתה נועדו לצורך פרסום או קידום מוצר או שירות מסויים, נרצה להקים דף נחיתה כדי למשוך לקוחות מסויימים למקום אחד בלבד המסביר על אותו נושא מסויים.

ניקח לדוגמא מספרה, יש להם מגוון רחב של מוצרים אותם הם רוצים לפרסם כגון החלקה, תספורת, גוונים וכדומה..
אותה מספרה החליטה לקדם באופן ממוקדם את קהל הלקוחות שרוצה החלקה אורגנית לשעיר. להפנות את הלקוחות לאתר לעמוד הראשי לתת להם לחפש את ההחלקה האורגנית בעצמם לברר מחירים, לראות תמונות הקשורות להחלקה. טוב.. זה כבר יותר מדי עבודה לאותו לקוח שבסופו של דבר לא יעשה את מה שבדיוק רצינו.

אבל אם נכין לאותה מספרה דף נחיתה ממוקד עם עדויות, מחירים, טופס יצירת קשר. דף כולו ההממוקד אך ורק להחלקה אורגנית, סביר להניח שמי שגיע לדף יהפוך לליד וללקוח משלם.

צריכים דף נחיתה חדש?
צרו איתנו קשר והדף שלכם בדרך!

אתרי תדמית או דף נחיתה צרו איתנו קשר והאתר שלכם בדרך!

תהליך בניית דף הנחיתה

שלבי העבודה:

workflowicon

תכנון עבודה 

פגישה עם הלקוח להבנת צרכי הדף, מי קהל הלקוחות ומה המטרה של ואיזה נישה אנחנו מטרגטים
webdesign-icon

עיצוב

הוספת צבע ובחירת פונטים למבנה האתר, מראה מודרני או מראה נקי בהתאם לצרכי הלקוח. שילוב הטקסטים בתוך העיצוב. דגש על בנייה שיווקית נכונה
developmetn

בנייה

השמת העיצוב על גבי פלטפורמת וורדפרס, חיבור האתר למערכת הקידום.