קידום אורגני בגוגל

קידום SEO
מה אנחנו מציעים?

קידום אורגני במנועי
החיפוש של גוגל 

שיפור מיקום האתר במנועי החיפוש. אתם בטח מכירים את זה, שאתם צריכים איזה בעל מקצוע דחוף ולא מכירים מישהו מהסביבה, מה הדבר הראשון שעושים? חיפוש בגוגל! 
מנוע החיפוש המרכזי שרובנו משתמשים במהלך היום.

למה אתם בגלל צריכים לעשות קידום בגוגל?

ישנם הרבה דרכים לקדם ולשווק את העסק דבר ראשון כמובן הוא בניית אתר תדמיתי או מכיריתי שנראה יפה, אבל אחרי זה מה? אחרי שהאתר עלה לאוויר מה עושים עכשיו? קידום אורגני בגוגל זה האופציה הטובה ביותר, השקעה טובה לתווך ארוך.
עסקים אשר השיקעו בתחילת בניית האתר בתשתית נכונה לקידום, היום קוצרים את הפירות ומרווחים המוני לידים חדשים מדי יום. 

בניית אתרים

איך עושים קידום אורגני בגוגל SEO?

גוגל מקדם אתרים על בסיס מסוים, המטרה של האתר היא לתרום ערך נוסף למשתמשי גוגל, במידה והאתר עזר למשתמש ופתר לו את הבעיה אשר לשמה הוא עשה חיפוש בגוגל, גוגל יודע לזהות את זה ובכך מקדם אתר האתר למקומות גבוהים יותר מכיוון שהוא היה רלוונטי לאותו משתמש.

תוכן – כפי שצוין למעלה תוכן טוב ואיכותי יתן מענה הכי טוב ללקוחות שלכם ויעזור להם לקבל את התשובה הטובה ביותר לשאלות שלהם, למרות כך חשוב מאוד לבסס את התוכן על מחקר מקדים מעמיק לחיפוש מילות המפתח הרלוונטיות. מילות מפתח, היא בעצם מילת חיפוש שרושמים בגוגל.

טיפול נכון של הדף – בדיקת תגיות הדף, סידור כותרות, הוספת תקציר לתמונות ועוד.. כאלה אלה הם חלק בלתי נפרד בהכנה של הדף המסוים אותו רוצים לקדם. זה אחד מהשלבים החשובים ביותר. 

הוספת האתר למקורות חיצונים – פרמטר חשוב מאוד אשר גוגל בונה אליו כדי לדעת שהאתר אשר הוא מקדם הוא באמת אמין ורואי להצגה. כאשר אני נכנס לאתר מסוים ואני רואה קישור מאותו אתר לאתר אחר הדבר הזה עוזר ליצור אמינות ומחזק אותה.

למה כדי לקדם איתנו

בנייה נכונה ומדויקת של הקמפיין בהתחלה תוביל לתוצאה מעולה בעתיד,
 זה חלק מהאומנה ושיטת העבודה שלנו. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה
 עם לקוחתינו ובשיטת WIN WIN לכל הצדדים.

SEO\PPC

מתי כדאי לעשות קידום ממומן ומתי כדי לעשות קידום אורגני SEO?

במידה ואנחנו רוצים להשיג תוצאות באופן מיידי נשתמש בקידום ממומן אם נרצה ליצור
 נוכחות ויצירת מותג שיחזיק לאורך שנים כדאי לעשות SEO. לרוב ניתן לשלב בין שני הדברים ואף רצוי בשביל לתת את המענה הטוב ביותר, 
 שילוב יתן פוש רציני לאתר שלכם ויעזור מאוד לקידום.